تبلیغات
بسم الله الرحمن الرحیم - ظهور واقعا نزدیک است! اینبار به ادعای دشمنان قسم خورده­ ی مسلمانان +فیلم
ظهور واقعا نزدیک است! اما این بار نه به ادعای موافقین بلکه به اعتراف دشمنان قسم خورده­ ی مسلمانان و شخص جوئل ریچاردسون. وی پژوهشگری تندرو در مسائل دینی با تخصص آخرالزمان است که قبلا از طریق همین پایگاه(+)، به معرفی اعتقادات و انحرافات وی در کتاب "ضد مسیح اسلامی"(+) پرداخته شده است.

 

 

 

همانطور که قبلا هم اشاره شد، آنچه وی را از اکثر هم مسلکان یهودیش متمایز می­کند، تفسیرهای متفاوت و جهت دار او از کتب مقدس است که با ظرافت خاصی معارف را قلب می­کند و بر اعتقادات باطل خود، شیطان گونه لباس حق می­پوشد تا ایدئولوژی آخرالزمانی اسلام را منفی جلوه دهد.

 

در ادامه، سه مصاحبه­ ی تصویری از فردی بنام سید راث با جوئل ریچاردسون تقدیم می­شود. سید راث تهیه کننده و مجری برنامه­ ایست تحت عنوان "این خارق العاده است".

 

در این برنامه پیرامون مسائل ماورائی و از جمله مباحثی پیرامون آخرالزمان صحبت می­ شود. وی در این مصاحبه ­اش با ریچاردسون، ابتدا طی داستانی مخاطب را قانع می­کند که ریچاردسون برگزیده­ ی خداست برای تعلیم معارف آخرالزمانی به مردم.

ادامه سناریوهای خیالی جوئل ریچاردسون؛ این بار در یک مصاحبه تلویزیونی! + لینک دانلود فیلم مصاحبه

 

:‌: بخش اول ::‌

172.61 مگابایتدانلود

 

:‌: بخش دوم ::‌

173.08 مگابایتدانلود

 

:‌: بخش سوم ::‌

173.27 مگابایتدانلود

سپس این برگزیده ­ی خداوند(!) به ارائه­ ی نظرات خود پیرامون پیشگویی­های انجیل در مورد آخرالزمان می­پردازد و تاکید می­کند که محوریت تمام وقایع در آخرالزمان بر خلاف تصور کلیسای مسیحیت، اسرائیل و خاورمیانه است. وی بر اساس ادله­ ی ضعیف و پوشالی خود مدعی می­شود که منجی مسلمانان که نامش "مهدی" است همان ضدمسیح انجیل است و با بیان اینکه در نگاه اسلام عیسی پیامبری مسلمان است، سعی در ایجاد تقابل بین مسلمانان و مسیحیان دارد.

 

او در ادامه­ ی سناریوی خیالی خود، اشاره به مسیحی شدن بسیاری از مسلمانان علی الخصوص در ایران دارد. دلیلی که برای این امر بیان می­کند هم در نوع خود جالب و البته تاسف انگیز است. وی ادعا می­کند که خداوند برای تنبیه مردم این روزگار، از مسلمانان به عنوان ابزار استفاده می­کند و البته پس از آن به تعبیر وی خدا این ابزار را هم خواهد شکست!

 

و الان زمانیست که خداوند قبل از اینکه تنبیه را شروع کند، بندگان خوب خود را ازمیان مسلمانان فرا می­خواند تا در آغوش مسیح قرار گیرند و از عذاب و تنبیه خدا در امان بمانند! وی در بخشی دیگر از سخنان خود اشاره به احیای حکومت اسلامی به دست ترکیه دارد و پیش بینی می­کند که ترکیه همان ملتیست که در آخرالزمان مسلمانان را متحد کرده و خلافت اسلامی به پا می­کند. حکومتی که از آن تعبیر به "هیولا" می­کند.

 

البته فارغ از تمامی انحرافات موجود در عقاید این قبیل اشخاص و جریان­ها، یک نکته ­ی بسیار مهم و قابل توجه وجود دارد. اینکه تمامی این جریان­ها قائلند که هم اکنون همان دوران آخرالزمان است و بسیار به ظهور ضدمسیح (دجال) نزدیک هستیم.

 

این اعتراف در صحبت­های شخص ریچاردسون هم وجود دارد که ضدمسیح در دوران زندگی ما ظهور خواهد کرد... هرچند که در تعیین مصداق شیطنت وجود دارد اما ازین نکته نباید غافل شد که ایادی دجال زمانه واقعا خود را در آستانه­ ی نابودی دیده ­اند و تمامی تلاش خود را بکار می­ گیرند تا اگر نمی­ توانند جلوی این تقدیر الهی را بگیرند، حداقل آنرا منحرف کنند. و این به ما نوید می­دهد که:"ظهور واقعا نزدیک است"

 


  • گروه ترجمه کانون مهدویت دانشگاه فردوسی


تاریخ : شنبه 26 تیر 1395 | 12:36 ق.ظ | نویسنده : محمدرضا رضوی | نظرات
.: Weblog Themes By SlideTheme :.


  • تک باکس